KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Parti teckningar 11898149
*
nr 1189 8149
Parti teckningar
Claes Bäckström, diverse
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 juni 2018
kl 19:02:12
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
5/6 19:15:21
1
150 kr
11/6 13:40:50
2
500 kr
11/6 14:30:55
3
400 kr
11/6 14:30:55
2
450 kr (Budbetjänt)
11/6 14:31:45
3
500 kr
11/6 14:31:45
2
500 kr (Budbetjänt)
11/6 14:32:31
3
1.000 kr
11/6 17:30:01
1
700 kr
11/6 17:30:01
3
800 kr (Budbetjänt)
11/6 18:44:41
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller claes bäckström teckning teckningar vattenfärg
-
2041 Akvarell
Aina Larsson (f. 1935), Sverige. Stol. Signerad. B..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:47
-
5296 Akvarell
Albert Theodor Gellerstedt (1836-1914), Sandhammar..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:10
-
2089 Akvarell
Ann Margret Hede. Skärgårdsmotiv. Signerad. Akvare..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:24
-
2051 Akvarell
Clara Löfgren (1843-1923), Sverige. Kvinna vid gri..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:18
-
2106 Akvarell
Elsa Backlund-Celsing (1880-1974), Sverige. Interi..//
Aktuellt bud: 5.200 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:45
-
2043 Akvarell
Eva von Hanno (f. 1945), Norge. Lupiner. Signerad,..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:14
*
Parti teckningar
Läs om budbetjänten
nr 1189 8149
Parti teckningar
Claes Bäckström, diverse
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 1.100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 juni 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
5/6 19:15:21 | 1 | 150 kr |
11/6 13:40:50 | 2 | 500 kr |
11/6 14:30:55 | 3 | 400 kr |
11/6 14:30:55 | 2 | 450 kr (Budbetjänt) |
11/6 14:31:45 | 3 | 500 kr |
11/6 14:31:45 | 2 | 500 kr (Budbetjänt) |
11/6 14:32:31 | 3 | 1.000 kr |
11/6 17:30:01 | 1 | 700 kr |
11/6 17:30:01 | 3 | 800 kr (Budbetjänt) |
11/6 18:44:41 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller claes bäckström teckning teckningar vattenfärg
-
2041 Akvarell
Aina Larsson (f. 1935), Sverige. Stol. Signerad. B..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:47 -
5296 Akvarell
Albert Theodor Gellerstedt (1836-1914), Sandhammar..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:10 -
2089 Akvarell
Ann Margret Hede. Skärgårdsmotiv. Signerad. Akvare..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:24
-
2051 Akvarell
Clara Löfgren (1843-1923), Sverige. Kvinna vid gri..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:18 -
2106 Akvarell
Elsa Backlund-Celsing (1880-1974), Sverige. Interi..//
Aktuellt bud: 5.200 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:45 -
2043 Akvarell
Eva von Hanno (f. 1945), Norge. Lupiner. Signerad,..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:14